Login

Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun dönem araç kiralama yapmak neden avantajlı?

Şirketler araç satın almak yerine araç kiralamayı tercih ediyor. Çünkü araç satın alındığında bu aracın bakım ve onarım maliyetleri, kaskosu ve sigortası şirkete ek yük bindiriyor. Hâl böyle olunca araç kiralamaya yönelen şirketler istedikleri aracı istedikleri süreyle kullanabiliyor. Aracın bakım ve onarım gibi masraflarıyla uğraşmalarına gerek kalmıyor ve ayrıca araç eskidiğinde yeni bir modelle aracın değiştirilmesi de mümkün oluyor.

BuldumCar Uzun Dönem Araç Kiralama hizmetiyle şirketlere özel fiyat teklifleri sunuyor

Her şirketin araç kiralama konusunda tercihleri birbirinden farklı oluyor. Dolayısıyla her şirketin istediği araç ve kiralama süresi de değişiklik gösteriyor. Bazı şirketler şehir içinde kullanımı daha rahat olan ve park sorunu da yaşatmayan hatchback modelleri tercih ederken bazıları ise konforu ön planda tutarak geniş, sedan araçlar talep ediyor. Düşündüğünüz araç ne olursa olsun BuldumCar her zaman size uygun araç kiralama teklifleri sunuyor.

Teklif Alın!

Şirketiniz için araç kiralamak istiyor ve fiyat teklifi almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. info@buldumcar.com mail adresimize kiralamak istediğiniz aracı ve kiralama süresini belirten bir mail gönderdiğiniz takdirde istediğiniz aracın belirttiğiniz tarih aralığındaki fiyatını size mail olarak ulaştırabiliriz. Eğer isterseniz sitemiz üzerinde bulunan telefon numarası ile de bize ulaşabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İletişim seçeneklerimizin tamamını gösteren sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

BuldumCar ® 2018