0544 671 02 56
7/24 Açık
Login

İzmir Araba Kiralama

izmr araba kiralama

İzmir araba kiralama hizmetimiz, tatil için İzmir’i tercih edenlerin güvenle, hızlı ve uygun fiyatlı bir şekilde araç kiralama yapmasını sağlıyor.

İzmir’de oto kiralama için yılın her döneminde BuldumCar’ı tercih edebilirsiniz. BuldumCar olarak yılın her döneminde en uygun fiyatla İzmir’de araç kiralayabilmenizi sağlıyoruz.

İzmir’de nasıl araç kiralanır?

İzmir araba kiralama hizmetimizden faydalanabilmek için karmaşık rezervasyon süreçleriyle uğraşmanıza ve yüksek fiyatlar ödemenize gerek yok! Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden istediğiniz tarihleri ve tercih ettiğiniz aracı belirlemek. Rezervasyonunuzu oluşturduğunuzda belirttiğiniz tarihleri kontrol eder ve araçlarımızın müsaitlik durumuna göre rezervasyonunuzu onaylarız. Eğer tercih ettiğiniz araç belirttiğiniz tarihte müsait değilse aynı segmentten başka bir aracı sizin için ayırırız. Uçuş numaranız ile uçuşunuzu takip eder ve havalimanına ulaştığınızda vakit kaybetmeden aracınızı size teslim ederiz.

  Depozitosuz Araç Kiralama

İzmir araba kiralama hizmetinden hangi lokasyonlar faydalanabilir?

İzmir’de oto kiralama yapabileceğiniz iki farklı lokasyon bulunmaktadır. Bu araç kiralama lokasyonlarından ilki Adnan Menderes Havalimanı lokasyonudur. Yurtdışından İzmir’e geliyorsanız havalimanı lokasyonundan aracı almayı tercih edebilir ve bu sayede İzmir’e gelir gelmez istediğiniz yere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir’de ikamet ediyor veya yurtdışından geldikten birkaç gün sonra araç kiralama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız İzmir’de yer alan ofisimizden de aracınızı teslim alabilirsiniz.

Eğer belirli bir yerden aracı almak istemiyor ve aracın adresinize teslim edilmesini talep ediyorsanız teslim hizmetimiz de mevcuttur. Ek ücret ödeyerek aracın adresinize teslim edilmesini sağlayabilir ve/veya adresinizden teslim alınmasını talep edebilirsiniz.

BuldumCar ® 2018
×