0544 671 02 56
7/24 Açık
Login

BuldumCar Araç Kiralama – Hakkımızda

BuldumCar Araç Kiralama

HAKKIMIZDA

BuldumCar araç kiralama hizmeti ile sektörde faaliyet gösteren şirketimiz, uzun yıllar sektörde deneyim ve tecrübe kazanmış uzman kişilerle çalışmakta olup, önce müşteri ilkesiyle hizmet vermektedir. Türkiye’nin her bölgesinde araç kiralama hizmeti sunan şirketimiz yöntemi kadrosu ve donanım olarak üst düzey yeterliliğe sahiptir. Temel çalışma prensibi olarak nelerin yapılmaması gerektiğini baz alarak çalışmaktayız. Yüzlerce araç sayısı ile birlikte birçok markada aracı müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kilometreyi dert etmeden istedikleri lokasyondan temin edebilecekleri araç kiralama hizmeti sağlamaktayız. En uygun fiyatlarla full kaskolu araçları BuldumCar şirketimiz ile anlaşarak gönül rahatlığıyla kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

BuldumCar ailesi olarak sektör içerisinde çok uzun bir zamandır yer almakta olup, sektör içerisinde geçirdiği zaman dilimi içerisinde araç kiralama konusunda oldukça fazla bilgi ve deneyim elde etmiştir. Öte yandan firmamız elde ettiği tüm bilgi ve deneyimi koşulsuz müşteri memnuniyet ilkesi ile harmanlayarak müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktadır. Aynı zamanda şirketimizin sunmuş olduğu hizmetlerde kullandığı araçlar son teknoloji ile donatılmış ve araçların her biri ful bakımlı olmak üzere tüm kontrolleri yapılmıştır.

BuldumCar Ödeme Yöntemleri ve Araç Kiralama Süreci

Buldumcar adresimiz üzerinden, internet üzerinden araç kiralama işlemlerinizi yürütebileceğiniz gibi bayilerimizden de araç kiralama işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir, güvenilir araçların konforunu ve keyfini sürebilirsiniz. Diğer bir yandan araç kiralama işleminden sonra yaşadığınız en ufak sorun ve sıkıntıyı iletişim numaralarımızdan bizlere bildirmeniz halinde sorunun ortadan kaldırılması için hızlı çözüm yolu sunmaktayız. Şirket olarak en temel misyonumuz müşterilerimizin güvenliği, rahatlığı, konforu ve memnuniyetidir. Diğer bir yandan araç kiralama işlemlerinde ödemeleri aracı teslim aldığınız esnada kredi kartı ya da nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Buldumcar Araç Kiralama?

Şirketimiz son derece profesyonel, güvenilir, son teknoloji, konforlu ve oldukça uygun maliyetli olarak araç kiralama hizmeti vermektedir. Bizleri tercih etmeniz durumunda şirketimizin sağlamış olduğu hizmetlerden sonuna kadar yararlanma hakkına sahip olacaksınız. Öte yandan firmamız, müşterilerinin memnuniyet için pek çok hizmet sağlamaktadır. Araç kiralama işlemlerinden sonra yaşayabileceğiniz en ufak sıkıntı için müşteri temsilcilerimiz ile 7/24 saat iletişim sağlayabilir, sorununuzun çözümüne odaklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Diğer bir yandan bizleri tercih etmeniz durumunda ful kaskolu ve sigortalı, muayeneleri tam olarak yapılmış kiralık araçlarımız ile güvenilir ve kaliteli bir araç kiralama hizmetini yakalayabilir ve uygun fiyatlı araç kiralama paketlerimizden yararlanma imkanı bulabilirsiniz. 

-
Araç Sayımız
-
Rezervasyon Sayımız
BuldumCar ® 2018