0544 671 02 56
7/24 Açık
Login
muğla milas araç kiralama

Muğla Milas Araç Kiralama

Muğla milas araç kiralama

Muğla Milas araç kiralama hizmetimiz, Muğla bölgesini ziyaret eden turistlerin sıklıkla tercih ettiği hizmetlerdendir. Muğla’da araç kiralayarak birçok noktaya rahatlıkla ulaşabilir ve şehrin her noktasını kolayca gezme şansı yakalarsınız. Muğla bölgesini gezmek istiyorsanız ulaşım konusunda araç kiralama seçeneğini tercih etmeniz oldukça yerinde bir karar olacaktır. Çünkü Muğla’yı tam anlamıyla gezmek ve önemli yerlerine gitmek için diğer ulaşım yolları hem daha zahmetli olacak hem de zaman kaybına yol açacaktır. Araç kiralayarak istediğiniz an istediğiniz yere gidebilir ve hayalini kurduğunuz tatilinizin keyfini rahatça çıkarabilirsiniz.

Muğla Milas bölgesinde araç kiralama nasıl yapılır?

Muğla’da araç kiralamak istiyor ancak nereden ve nasıl kiralayacağınızı bilmiyorsanız doğru adrestesiniz. BuldumCar olarak Türkiye’nin birçok lokasyonunda olduğu gibi Muğla’da da hizmet veriyor ve siz müşterilerimize yılın her döneminde uygun fiyatlı araçlar sunuyoruz.

Muğla’da araba kiralama için öncelikle rezervasyon yaptırmanız gerekir. Sitemiz üzerinde yer alan form aracılığıyla tarihleri seçebilir ve daha sonrasında istediğiniz otomobili belirtebilirsiniz. Sonrasında kişisel bilgilerinizi de doldurmanızın ardından rezervasyon talebiniz bize iletilmiş olur. Bizler belirttiğiniz tarihteki araç müsaitliği durumuna göre size olumlu ya da olumsuz dönüş yapmaktayız.

Araç kiralama için internet sitesini kullanmanın haricinde farklı yollar da mevcuttur. Bizi arayarak rezervasyon talebinizi iletebilir, WhatsApp numaramızdan bize ulaşarak rezervasyon yapabilir veya canlı destekten rezervasyon oluşturma talebinizi bize ulaştırabilirsiniz. Bu iletişim kanalları aracılığıyla 7/24 rezervasyon oluşturabileceğinizi belirtmek isteriz.

 

uzun dönem araç kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun dönem araç kiralama yapmak neden avantajlı?

Şirketler araç satın almak yerine araç kiralamayı tercih ediyor. Çünkü araç satın alındığında bu aracın bakım ve onarım maliyetleri, kaskosu ve sigortası şirkete ek yük bindiriyor. Hâl böyle olunca araç kiralamaya yönelen şirketler istedikleri aracı istedikleri süreyle kullanabiliyor. Aracın bakım ve onarım gibi masraflarıyla uğraşmalarına gerek kalmıyor ve ayrıca araç eskidiğinde yeni bir modelle aracın değiştirilmesi de mümkün oluyor.

BuldumCar Uzun Dönem Araç Kiralama hizmetiyle şirketlere özel fiyat teklifleri sunuyor

Her şirketin araç kiralama konusunda tercihleri birbirinden farklı oluyor. Dolayısıyla her şirketin istediği araç ve kiralama süresi de değişiklik gösteriyor. Bazı şirketler şehir içinde kullanımı daha rahat olan ve park sorunu da yaşatmayan hatchback modelleri tercih ederken bazıları ise konforu ön planda tutarak geniş, sedan araçlar talep ediyor. Düşündüğünüz araç ne olursa olsun BuldumCar her zaman size uygun araç kiralama teklifleri sunuyor.

Teklif Alın!

Şirketiniz için araç kiralamak istiyor ve fiyat teklifi almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. info@buldumcar.com mail adresimize kiralamak istediğiniz aracı ve kiralama süresini belirten bir mail gönderdiğiniz takdirde istediğiniz aracın belirttiğiniz tarih aralığındaki fiyatını size mail olarak ulaştırabiliriz. Eğer isterseniz sitemiz üzerinde bulunan telefon numarası ile de bize ulaşabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İletişim seçeneklerimizin tamamını gösteren sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Kefilsiz araç kiralama

 

Kefil istenmiyor

Hiçbir rezervasyon işleminde kefil istenmez, kefilsiz araç kiralama sizin ibraz edebileceğiniz belgeler bizler için yeterlidir, kimlik bilgileriniz, kredi kartınız veya ikâmetgah ve iş yeri bilgileriniz gibi. bu sebeple kefilsiz araç kiralama yapabilirsiniz.

sorularınızı bize sorarak hızlı ve güvenli cevap alırsınız.

iletişim için tıklayınız.

Senelik araç kiralama

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama lokasyonu BuldumCar üzerinden kiralama yapan müşterilerin en çok tercih ettiğin konumlardan biridir. İstanbul’un anadolu yakasında yer alan Sabiha Gökçen Havalimanı; konumu ve sunduğu ulaşım avantajlarıyla sıklıkla tercih ediliyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yalnızca İstanbul’a değil; Kocaeli, İzmit ve Bursa gibi diğer yerlerede kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. Anadolu yakasında ikamet edenlerin de tereddütsüz tercihi Sabiha Gökçen Havalimanı oluyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama nasıl yapılır ve süreç nasıl işler?

Sabiha Gökçen Havalimanı için sitemiz üzerinden rezervasyon oluşturmak yalnızca birkaç dakikanızı alır. Lokasyon tercihini yaptıktan sonra aracınızı seçebilir ve kişisel bilgilerinizi de girerek rezervasyon oluşturabilirsiniz. Müsaitlik durumuna göre size rezervasyonunuzla ilgili olarak kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Havalimanı lokasyonunda araç kiralama yapmanın en büyük avantajı uçaktan indikten sonra uzun süre beklemenize gerek olmaması ve uçaktan iner inmez aracınızı teslim alabilmenizdir. Uçağınız havalimanına iniş yaptıktan sonra teslimat ekibimiz sizinle iletişime geçerek aracın konumu ile ilgili bilgi verir ve aracı kolayca bulmanız için sizi yönlendirir. Araç başına geldiğinizde rezervasyon kontratı doldurulur ve rezervasyon süreci başlamış olur. Aracı alırken size daha önceden belirtilmiş olan kiralama ücreti dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Dönüşünüzde ise yalnızca kullandığınız kadar HGS ücretini öder ve eğer varsa trafik cezanızı da ödeyerek aracı teslim edebilirsiniz.

 

Tek yönlü araç kiralama

İstanbul Araba Kiralama

 

İstanbul araba kiralama hizmetimiz avrupa yakası istanbul hava limanı, Asya yakası ofis ve Sabiha Gökçen havalimanı lokasyonlarında yürütülmektedir, istanbul araba kiralama hizmetimiz bu şehirde yaşayan ve araç kiralamak isteyen müşterilerimizin tercih sebebidir.

provizyonsuz araç kiralama

Provizyonsuz Araç Kiralama

Provizyonsuz araç kiralama

Provizyonsuz araç kiralama yapmak isteyen müşteriler bunun için internette arama yapmak ve firmalarla tek tek iletişime geçmek durumunda kalıyor. Birçok firma kredi kartını zorunlu tutmakla birlikte karttan belirli bir miktar provizyon alıyor. Alınan provizyonların geri iade edilmesi süreci çok uzayabiliyor ve bu da müşterilerin mağdur olmasına neden olabiliyor. Çok yüksek meblağlara ulaşabilen provizyonda beklenmedik kesintiler yapılması da müşterileri zor duruma düşürebiliyor.

BuldumCar provizyonsuz araç kiralama hizmetiyle öne çıkıyor

BuldumCar’dan araç kiralayanlar provizyonla ilgili herhangi bir sorun yaşamıyor. Çünkü BuldumCar’da provizyon uygulaması bulunmuyor. Kredi kartıyla ödeme yapacak olsanız bile provizyon alınmaz. Böylece tatil keyfiniz provizyonda bekleyen yüksek bir parayla can sıkıcı bir hale dönüşmez.

Provizyonsuz araç kiralamak için herhangi bir işlem yapmanıza veya bize bilgi vermenize gerek bulunmamaktadır. Sitemiz üzerinden veya diğer iletişim yollarından bize ulaşarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Rezervasyon yaptıktan sonra belirttiğiniz lokasyonda, bize bildirdiğiniz saatte aracını teslim alabilirsiniz. Aracı teslim alırken teslim formunu imzalamanız ve ücret ödemesini yapmanız yeterlidir. Rezervasyon yaptığınız esnada size belirtilen rezervasyon fiyatının haricinde sizden herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Tüm araçlarımızda HGS plakaya tanımlıdır. Siz paralı yolları kullandığınız takdirde ödemeler otomatik olarak yapılır ve kullandığınız yollar sistemimizde görünür hale geliyor. Aracı bırakacağınız zaman paralı yol geçişleriniz hesaplanır ve size bilgi verilir. Yalnızca kullandığınız kadar HGS’nin ücretini öder, kullanmadığınız hiçbir hizmete ödeme yapmazsınız.

En uygun araç kiralama

yıllık araç kiralama

Yıllık Araba Kiralama

Yıllık Araba kiralama

 

Yıllık Araba kiralama genel olarak şirketlerin tercih ettiği bir hizmet olsa da bireysel uzun dönem araç kiralama da müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilir. Yıllık araç kiralama ile hem uygun fiyata kiralama yapılabilir hem de araç satın almaya göre çok daha avantajlı bir fiyata uzun süreli araç kiralanmış olur. Yıllık araç kiralamanın önemli avantajlarından biri masrafların kiralama firması tarafından karşılanmasıdır. Yıl içerisinde araçların lastik değişimleri, bakımları, sigorta ve kaskosu kiralama şirketi tarafından karşılanır. Normal şartlarda araç satın alınmış olsa bu masrafların tamamı aracı satın alan kişiye ait olacaktır. Kiralamada ise aracı kiralayan kişi tüm bu masraflardan muaf tutulmaktadır.

 

Yıllık Araba kiralama yapmak her açıdan avantajlı!

Kısa süreli kiralama yapıp daha sonrasında uzatma yaparak aracı kullanmaya devam etmek yüksek meblağlar ödemenize neden olur. Oysa bir yıllık sözleşme yaptığınızda aracın ne kadar süre sizde kalacağı ve toplam ne kadar ödeme yapacağınız gibi konular netleşmiş olur.

 

Yıllık araç kiralamak için bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Aracı, lokasyonu ve kiralama süresini bize info@buldumcar.com adresinden ulaştırabilirsiniz. Kiralama bilgileriniz bize ulaştığında lokasyon, araç ve kiralama süresi göz önünde bulundurularak size özel bir teklif hazırlanır. Teklifte kiralama şartları, fiyatlarımız ve dikkat etmeniz gereken noktalar konusunda bilgilendirmeler yapılmaktadır. Teklif kabul edildiği takdirde karşılıklı olarak sözleşme imzalanarak kiralama süreci başlatılmış olur.

BuldumCar ® 2018